Referencje
 
 
Podaj nam swój e-mail, otrzymasz od nas najświeższe informacje.
 

 

Podziękowanie
od Burmistrza Gminy Kostrzyn
dla KOLOS Paweł Witkowski
za pomoc udzieloną
w dziele realizacji pierwszego
etapu inwestycji p.n. Centrum Dystrybucyjne JMK w Kostrzynie.
(kliknij aby powiększyć)

 

Wielkopolskie Centrum Lokali i Nieruchomości KOLOS Paweł Witkowski powstało w roku 1996 jako odpowiedź na szybko zmieniającą się rzeczywistość rynku nieruchomości. Od początku istnienia celem spółki było dążenie do zapewnienia klientom fachowej i kompleksowej obsługi w zakresie pozyskiwania nieruchomości dla przedsiębiorstw.

W latach 1996-1999 firma pośredniczyła w wynajmie bądź sprzedaży domów i lokali mieszkalnych, powierzchni magazynowych i biurowych, sprzedaży działek budowlanych, rzemieślniczych oraz przemysłowych. Od roku 2000 spółka działa wyłącznie w sektorze usług komercyjnych realizując swój własny program kompleksowej obsługi przedsiębiorstw w zakresie pozyskiwania oraz komercjalizacji nieruchomości.

W latach 2000-2001 KOLOS sprzedał lub wynajął w Poznaniu łącznie 12.000 m2 powierzchni biurowych, magazynowych i produkcyjnych zwiększając swoje obroty o 100 % w stosunku do porównywalnego okresu poprzedniego. W kolejnym roku 2002 firma również odniosła znaczące sukcesy sprzedając łącznie ponad 9000 m2 powierzchni produkcyjnych, magazynowych i biurowych przy wzroście obrotów 120%.

Kolos działa również na rynku pierwotnym realizując kontrakty budowy obiektów magazynowo-biurowych na zlecenie przedsiębiorstw, które na rynku wtórnym nie znalazły obiektów spełniających standardy techniczne czy lokalizacyjne. Zainteresowanym przedsiębiorstwom proponujemy obecnie w Poznaniu i okolicach kilkanaście różnych lokalizacji o łącznym potencjale 100.000 m2 nowoczesnych powierzchni magazynowych. Nasze możliwości pozwalają na wybudowanie i przejęcie przez najemcę powierzchni biurowych, magazynowych czy produkcyjnych w terminie do sześciu miesięcy od momentu podpisania porozumienia.

Kontrahenci firmy Kolos to przedsiębiorstwa spedycyjne, logistyczne, produkcyjne, handlowe i usługowe. Możliwości działania Kolosa nie ograniczają się do Poznania. Obsługujemy wielu klientów sieciowych na terenie całego kraju. W czerwcu 2002 roku otworzyliśmy przedstawicielstwo we Wrocławiu. Kolos skutecznie działa również w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie.

60% klientów spółki stanowią klienci poleceni przez kontrahentów zadowolonych ze współpracy.

W roku 2003 Kolos jako pierwsze w Polsce biuro obrotu nieruchomościami został wyróżniony za swoje osiągnięcia w dziedzinie Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Komercyjnymi w VII Edycji Konkursu Jakości Usług "DOBRE BO POLSKIE". Ten sukces zawdzięczamy rzeszy zadowolonych ze współpracy z nami klientów oraz prowadzonej od lat bezwzględnej polityce jakości usług. Z jednej strony to osiągnięcie kreuje nasze przedsiębiorstwo na jednego z najlepszych usługodawców w kraju, z drugiej jednak nobilituje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz profesjonalnej obsługi klienta oraz jego pełnej satysfakcji.


Firma | Oferta | Referencje | Kontakt | Certyfikat